ZDARMA sluchátka + záruka až 3 roky

BEZ VIRU A BAKTERIÍ

pouzite_iPhony_600x500_brezen 20_dezinfekce_02

 

 

Víte, že iPhone máme v ruce až 300x denně?

 

A poté je často v přímém kontaktu s tváří, nosem, ústy či ušima. Bakterie a viry z telefonu jsou častým zdrojem nákazy.

I když to není nezbytně nutné, tak pro Váš komfort a pohodlí provádíme důkladnou dvojitou DEZINFEKCI (důkladným UV zářením + 95% alkoholem). iPhone obvykle cestuje a stráví typicky 30 dní na cestách a u nás na skladě, než se dostane k Vám. (7-14 dní od našich dodavatelů, dezinfekce, důkladné otestování až na 60 funkcí https://www.pouziteiphony.cz/blog/jak-nenaletet-pri-koupi-zanovnich-pouzitych-iphonu/, pobyt u nás na skladě, 1+2 dny BEZKONTAKTNÍ DOPRAVA k VÁM přes Českou poštu-dodání na adresu.  Bakterie a viry přežívají obvykle pouze hodiny až 3 dny viz. ověřené informace od autorit v ČR i ve světě:  

https://koronavirus.mzcr.cz/

https://www.who.int/news-room/q-a-detail/q-a-coronaviruses. 

 

pouzite_iPhony_1378x372_brezen 20_rousky_032 

 

Níže jsme pro Vás připravili návod na pravidelné domácí čištění / dezinfekci.

 

Jak čistit nebo dezinfikovat iPhone?

 

Postupujte vždy v souladu s instrukcemi výrobce.

 

  1. Nachystejte si hadřík z mikrovlákna, roztok na alkoholové bázi (min. 80%) nebo náš čistící hadřík na alkoholové bázi, který dáváme nyní ZDARMA ke každé objednávce https://www.pouziteiphony.cz/ostatni/cistici-ubrousek-dezinfekce/, gumové rukavice.

 

  1. Vždy odpojte telefon z nabíječky a navlečte si gumové nebo jednorázové rukavice.

 

  1. Nikdy nepůjčujte nikomu mobilní telefon ani si sami nepůjčujte cizí.

 

  1. Zvažte používání bezdrátových sluchátek https://www.pouziteiphony.cz/bezdratova/, aby nedocházelo ke kontaktu telefonu s tváří, ústy a ušima.

 

  1. Sundejte z telefonu kryt/pouzdro, které lze vyčistit samostatně. Pokud je kryt z vhodného materiálu (např. měkký plast, silikon atp.) můžete tento kryt umýt např. antibakteriálním mýdlem a čistou vodou (můžete použít starý zubní kartáčku). Kryt umývejte minimálně po dobu 30 sekund a poté ho důkladně vysušte např. papírovou utěrkou. Poté nechejte kryt volně doschnout. Suchý kryt je ještě možné dočistit antibakteriálním roztokem. Zejména ve špatně dostupných záhybech (vhodné jsou ušní vatové tampony lehce namočené v antibakteriálním roztoku).

 

  1. Zvažte používání krytů a pouzder kvůli jednoduššímu a důkladnějšímu čištění https://www.pouziteiphony.cz/kryty-a-pouzdra/

 

  1. Zvažte používání ochranných skel kvůli zamezení poškození displeje při čištění https://www.pouziteiphony.cz/tvrzenna-skla/

 

  1. Jemně namočeným hadříkem v dezinfekčním roztoku nebo naším hadříkem otřete iPhone ze všech stran. Počínejte si velmi šetrně a opatrně.

 

  1. Podobným způsobem očistěte i příslušenství.

 

  1. Opakujte každý den minimálně 2x nebo dle potřeby i častěji.

 

pouzite_iPhony_600x500_brezen 20_dezinfekce 

** platí do vyprodání

×