Fotky na iCloudu

4 položek celkem
origi 16 colors 33%
Tip PREMIUM
999 Kč –75 %
205,79 Kč bez DPH
249 Kč

Pouzdro je vyrobeno z velmi jemného silikonu, který se také pohodlně drží a neklouže z ruky. Uvnitř najdeme výstelku z mikrovlákna, které se postará o to, aby bylo vaše...

Screenshot 2020 03 14 09.56.51@0,5x1
Akce Tip STANDARD
300 Kč –67 %
81,82 Kč bez DPH
99 Kč

Ochraňte displej svého iPhonu před poškozením. 

2019 newest headset true stereo mini sport
Akce Tip STANDARD
799 Kč –25 %
495,04 Kč bez DPH
599 Kč

Novinka roku 2019/2020. Bestseller. Kvalitní vodě a prachuodolná stereo bezdrátová sluchátka TW 40 s nejnovějším bluetooth 5.0 a HiFi zvukem. Elegantní design a malé rozměry....

vše
Tip STANDARD
699 Kč –72 %
164,46 Kč bez DPH
199 Kč

Tenký měkký plastový kryt MasterMobile STANDARD je dobrou alternativou k drahým pouzdrům od Apple. Je  velmi kvalitní na pohled i na dotek. Pouzdro je vyrobeno z...

Knihovna fotografií na iCloudu

Díky Knihovně fotografií na iCloudu se ke svým fotkám dostanete na iPhonu, iPadu, iPodu touch, Macu, Apple TV, webu iCloud.comdokonce i na PC. Všechny nové snímky se budou do Knihovny fotografií na iCloudu přidávat automaticky a veškeré úpravy nebo změny v uspořádání se vám projeví na všech zařízeních.1

Než začnete:

  1. Ujistěte se, že máte v iPhonu, iPadu nebo iPodu touch, Macu nebo v Apple TV nainstalovaný nejnovější software.
  2. Nastavte na všech svých zařízeních iCloud. Pokud máte PC, stáhněte si iCloud pro Windows. Ujistěte se, že jste na všech svých zařízeních přihlášení k iCloudu se stejným Apple ID.
  3. Zkontrolujte, zda je vaše zařízení připojené k Wi-Fi.

Zapnutí Knihovny fotografií na iCloudu:

  • Na iPhonu, iPadu nebo iPodu touch přejděte do Nastavení > [vaše jméno] > iCloud > Fotografie a zapněte Knihovnu fotografií na iCloudu. Pokud používáte iOS 10.2 nebo starší, přejděte do Nastavení > iCloud > Fotografie.
  • Na Macu otevřete Předvolby systému > iCloud. Vedle položky Fotografie klikněte na Volby a vyberte Knihovnu fotografií na iCloudu.
  • Na Apple TV přejděte do Nastavení > Účty > iCloud > Knihovna fotografií na iCloudu.
  • Na PC postupujte podle pokynů v článku o nastavení Knihovny fotografií na iCloudu.

Pokud už jste do svého iOS zařízení synchronizovali fotky z iTunes a potom si na něm zapnete Knihovnu fotografií na iCloudu, zobrazí se vám upozornění „Fotografie a videa synchronizovaná z iTunes budou odstraněna“. Fotky a videa synchronizované z počítače zůstanou v počítači, ale z iOS zařízení se smažou.

Zpátky do iOS zařízení je potom dostanete tak, že si na Macu nebo PC zapnete Knihovnu fotografií na iCloudu. Když to uděláte, fotky z vašeho počítače se odešlou do iCloudu, abyste k nim měli přístup ze všech svých zařízení. Se zapnutou Knihovnou fotografií na iCloudu budou všechny vaše fotky uložené v iCloudu a dostupné v aplikaci Fotky na Macu nebo ve vybrané složce na PC.

K dispozici je další nápověda k používání Knihovny fotografií na iCloudu na Macu nebo na PC.

1. Fotky a videa v Knihovně fotografií na iCloudu využívají prostor ve vašem úložišti na iCloudu. Než Knihovnu fotografií na iCloudu zapnete, ujistěte se, že máte na iCloudu dost místa na uložení celé své knihovny. Můžete se podívat, kolik místa potřebujete, a potom v případě potřeby přejít na vyšší tarif úložiště.