Dnes dárky za 1.703 Kč k iPhonu. Do vyprodání!

Proč koupit u nás?

Jak ušetřit až 50% a nenechat se napálit?

 

Snímek obrazovky 2021-09-15 v 16.06.21

 

Zkušenosti při koupi z kamenných bazarů, online bazarů a z některých eshopů

"Koupil jsem iPhone na online bazaru a zjistil, že má čínský displej. Prodávající se mnou vůbec nekomunikuje."

"Koupil jsem iPhone na eshopu, pokazil se mi a řekli mi, že se na to záruka nevztahuje, protože jsem porušil nějaké plomby. Vygooglil jsem si recenze pomocí slov "Název eshopu recenze plomba" a hned mi bylo jasné, že nejsem jediný kdo naletěl :o("

"Koupil jsem iPhone na online bazaru, objevil na něm po koupi závadu a prodávající z opačného konce republiky mi nebere vůbec telefon"

"Koupil jsem iPhone se záručním listem Apple na bazaru, zjistil jsem v něm závadu, šel do servisu a tam mi řekli, že se na to záruka nevztahuje, protože v minulosti spadl na zem. Bývalý majítel tvrdí, že mu to nikdy nespadlo a že to muselo spadnout mně".

"Koupil jsem iPhone v kamenném bazaru, po pár týdnech přestal fungovat a v servisu mi řekli, že se bývalému majiteli do něho dostala voda. Bývalý majitel tvrdí, že mu do toho nikdy voda nevnikla a že jsem to pokazil já".

"Koupil jsem iPhone v online bazaru a přišel mi zablokovaný na iCloud. V servisu mi řekli, že bez odlokování bývalým majitelem jej můžu vyhodit. Bývalý majitel se mnou nekomunikuje."

"Koupil jsem iPhone od kamaráda a po týdnu se objevila závada. Šel jsem do servisu, kde řekli, že musel v minulosti spadnout. Pohádali jsme se s kamarádem komu spadl a ztratil jsem kamaráda."

"Koupil jsem iPhone na bazaru. Po 2 měsících mi volá Policie, že ho musím odezdat bez náhrady, protože je kradený."

"Koupil jsem iPhone v kamenném bazaru. Zjistil jsem, že baterie je po své životnosti a musím koupit novou za 1000 Kč."

"Koupil jsem iPhone na kamenné prodejně, po 7 měsících se objevila závada a na prodejně mi řekli, že záruka je jen 6 měsíců, a že jsem jim to podepsal při koupi. Na námitku, že je to nezákonné a záruka musí být min. 12 měsíců se mi vysmáli, že jsem to neměl podepisovat při koupi."

"Koupil jsem iPhone na eshopu v domnění, že je nový. Ukázalo se, že jde o padělek iPhone z Asie s Android systémem. Prodejce odmítá uznat svou chybu. Po pročtení ostatních recenzí na webu jsem pochopil, že nejsem sám kdo naletěl."

"Koupil jsem iPhone na eshopu a zjistil po 25 dnech, že mi nevyhovuje a že chci lepší. Prodejce bohužel nenabízí možnost do 33 dnů zdarma vyměnit."

"Koupil jsem iPhone jako dárek na eshopu a přítelkyně si rozmyslela, že chce jinou barvu po 27 dnech. Prodejce bohužel nenabízí možnost do 33 dnů zdarma vyměnit."

 

To se Vám u nás nestane!

✓ všechny námi dodávané iPhony jsou nejkvalitnější zánovní/použité iPhony z distribuce ČR/EU/USA, plně v českém i slovenském + anglickém a dalších světových jazycích, odhlášené z iCloud, s vypnutou funkcí Najít můj iPhone, s vypnutým zámkem klávesnice a neblokované na žádného operátora

pozn. typ distribuce nemá žádný vliv na fukčnost/kvalitu/záruky, telefony jsou téměř identické

100% funkční a originální Apple iPhony + 2x DEZINFEKCE UV+95% líh 

 ✓ všechny iPhony jsou pečlivě prověřené a otestované našimi techniky (testujeme až 60 různých funkcí-kamera, foto, gps modul, wifi moduly, touch id, home button, nabíjení, vysílače gsm/lte,...)

✓ všechny iPhony dodáváme v balení - originální 100% funkční a technikem otestovaný iPhone až na 60 funkcí, baterie se životností min. 80%, nový kvalitní značkový neoriginální nebo originální Apple kabel lightning (podle kategorie viz. detail produktu),  podle kategorie (viz. detail produktu) bez krabičky nebo nová neoriginální bílá krabička včetně jehly na SIM kartu (vzhled originální bez popisů), do emailu 1-3 dny po koupi fakturu sloužící jako záruční list se zárukou min. 12 měsíců, podrobněji viz. detail produktu

 ✓ všechny baterie ** jsou otestovány techniky a mají životnost min. 80% a více (ušetříte až 1000 Kč za koupi nové)

✓ všechny iPhony jsou po úspěšných technických testech rozděleny do kosmetických kategorií Nový / Premium / A+ / B+ / C+ / C viz. výše, kategorii D+ (větší množství oděrek atp.) nedodáváme

garantujeme doživotně původ i kvalitu (iPhony jsou řádně pořízeny od našich renomovaných zahraničních partnerů)

✓ zajišťujeme kvalitní záruční i pozáruční servis (záruka je dle Vašeho výběru min. 12 nebo 24 měsíců)

✓ garantujeme 100% bezpečný nákup - zboží můžete do 14 dní vrátit *** a jen u nás dokonce do 33 (!) dní bez důvodu vyměnit

✓ poskytujeme Vám zákaznickou podporu 7 dní v týdnu (tel. 277 278 680 Po-Pá 8-16.30, email: info@pouziteiphony.cz Po-Ne 8-18) viz. kontakty

nakupujte bez DPH, sazba DPH je podle par. 90 zákona o DPH 0% u zánovního/použitého zboží (iPhony), u ostatního zboží (např. příslušenství) je obvykle 21%, jsme plátci DPH

✓ jednoduchá výměna, reklamace, vrácení - ZDARMA a bez papírování

 ✓ 99% našich zákazníků nás doporučuje

 

tabulka 04:19_1

 

 

 

pouzite_iPhony_1378x372_brezen 20_dezinfekce_02

* platí pro kategorie Nový,  u ostatních garantujeme záruku dílů srovnatelnou s originálními díly

** 80% platí v době koupě. Baterie je považována za spotřební materiál a negarantujeme u ní originalitu Apple. Používáme nejkvalitnější baterie na trhu srovnatelné nebo překračující kvalitu Apple.

 *** platí pouze pro nepodnikatele

***** původní ceny uvedené jsou původní ceny společnosti Apple v době uvedení produktu na trh v ČR. Tyto ceny jsou bez záruky správnosti.

****** žádná záruka nekryje poškození iPhonu tekutinou https://www.pouziteiphony.cz/zaruka-nekryje-politi-tekutinou-u-zadneho-iphonu--ani-x-8-8-plus--7-7plus/

×
Certifikované obchodní podmínky dTest