💥 AKCE 13.7. zdarma chytré hodinky do vyprodání + 300 Kč SLEVA + 2. kabel + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Remax RT-G2302 GPS lokátor Apple Airtag kompatibilní certifikovaný

Akce
899 Kč –55 %
Remax RT-G2302 GPS lokátor Apple Airtag kompatibilní certifikovaný
899 Kč –55 % 399 Kč
✓ skladem
Možnosti doručení

Remax RT-G2302 GPS lokátor Apple Airtag kompatibilní certifikovaný

Přívěšek s lokalizačním čipem lze připevnit na Vaše osobní věci (např. klíče, batoh, peněženku, notebook…) nebo Vaše miláčky (děti, psy, kočky,...) a pomocí aplikace iOS, která je plně v češtině, Vás upozorní na jejich polohu / ztrátu / opuštění.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Remax RT-G2302 GPS lokátor Apple Airtag kompatibilní certifikovaný

Přívěšek s lokalizačním čipem lze připevnit na Vaše osobní věci (např. klíče, batoh, peněženku, notebook…) nebo Vaše miláčky (děti, psy, kočky,...) a pomocí aplikace iOS, která je plně v češtině, Vás upozorní na jejich polohu / ztrátu / opuštění.

 

LOKÁTOR REMAX DROP TAG RT-G2302 FUNGUJE NA SÍTI APPLE FIND MY

S lokátorem Drop Tag od společnosti Remax ponoříte do nové dimenze sledování objektů. Použitý materiál ABS v kombinaci s procesem elektro-platerování a sítotisku činí zařízení nejen funkční, ale i stylové, uzavřené ve formě kompaktní klíčenky. Díky své malé tloušťce 9 mm ji můžete nosit všude s sebou, aniž byste ji museli namáhat.

Globální polohování bez nutnosti přístupu k internetu je inovativním řešením, které vám dává jistotu, že vždy budete vědět, kde nacházejí vaše cennosti.

Lokátor nezná geografická omezení - přesně určí polohu bez ohledu na místo na světě. Další výhodou je, že není nutné stahovat další aplikaci.

Vestavěná aplikace „Najít“ v iPhonu (Apple Find My) umožňuje snadné ovládání, díky čemuž je používání lokátoru jednodušší než kdy dříve.

Pokročilá technologie snoubí s elegancí v lokátoru Drop Tag Remax. Bezpečné sledování předmětů bez ohledu na místo a jednoduchost ovládání z něj činí nepostradatelného společníka v každodenním životě.

  • Výrobce: Remax
  • Model RT-G2302
  • Typ: Lokátor
  • Materiál: ABS
  • Barva: B
  • Kompatibilita: Apple Najít můj

Vestavěná aplikace "Najít" v iPhonu (Apple Najít můj)

Lokátor nezná geografická omezení - přesně určí polohu bez ohledu na místo na světě. Další výhodou je, že není nutné stahovat další aplikaci.

Vestavěná aplikace „Najít“ v iPhonu (Apple Find My) umožňuje snadné ovládání, díky čemuž je používání lokátoru jednodušší než kdy předtím.

Malý Bluetooth lokátor Remax Drop Tag funguje s Apple Find My AirTag Hmotnost (s balením) 0.1 kg
Malý Bluetooth lokátor Remax Drop Tag funguje s Apple Find My AirTag Včetně vybavení DROP TAG LOKALIZATOR REMAX RT-G2302 WHITE
Malý Bluetooth lokátor Remax Drop Tag funguje s Apple Find My AirTag Funkce žádný

Návod k použití: 

Připojení produktu

1. Umístěte zařízení na zadní stranu telefonu a klikněte na "Najít" (Obrázek 1 níže). Přejděte na stránku Přidat nové zařízení "Vybrat jiné podporované položky" (Obrázek 2 níže).

2. Když budete vyzváni k vyhledání položky (Obrázek 3 výše), klikněte na "Pokračovat" a pojmenujte položku, jako například kolo, batoh atd. (Obrázek 4 výše), klikněte na "Pokračovat" a postupujte podle pokynů pro dokončení registrace.

3. Vymazání zařízení: Otevřete aplikaci Najít na Apple, klepněte na "Položky" v dolní části obrazovky a poté klepněte na název položky. Najděte "Odebrat položku" ve spodní části seznamu, klikněte na "Odebrat" pro dokončení operace a počkejte, až zařízení vydá zvuk a odstranění bude dokončeno.

 

**Baterie**

Zařízení obsahuje baterii, kterou může být potřeba během používání produktu vyměnit. Nahraďte ji pouze baterií stejného modelu (CR2032) a kapacity a dbejte na správnou polaritu.

Poznámka:

Při párování zařízení s aplikací Najít je nutné připojení k serverům Apple. Pokud se setkáte s obtížemi při párování, je pravděpodobné, že vaše síť není dočasně schopna se připojit k serverům Apple. Zde jsou některé navrhované akce: Najděte kompatibilní osobní položky na mapě pomocí aplikace Najít na iPod touch/Mac nebo aplikace Najít položky na Apple Watch. Spárujte kompatibilní produkt s aplikací Najít pro jeho použití vedle vašich Apple zařízení. Pokud se váš lokátor ztratí, můžete ji dát do Ztraceného režimu a zobrazit zprávu a kontaktní informace každému, kdo ji najde. Síť Najít je šifrovaná a anonymní, takže nikdo, dokonce ani Apple, nemůže zobrazit polohu položky.

Pokyny pro tlačítka

1. Zapnutí zařízení

   - Vytáhněte záložku baterie a stiskněte jednou funkční tlačítko. Zařízení vydá zvuk, což znamená, že je zapnuté. Dvojitým kliknutím na tlačítko zařízení a pokud zařízení vydá zvuk, znamená to, že zařízení funguje.

2. Zařízení opět vstoupí do režimu párování

   - Když odstraníte zařízení, vydá tón a nevypne se, ale spíše bude v režimu párování. Pokud zařízení není během 10 minut znovu spárováno, zařízení opustí režim párování a aplikace nebude spárována. Pokud potřebujete zařízení spárovat, musíte dvakrát stisknout tlačítko zařízení, zařízení jednou zazní a bude možné zařízení znovu spárovat s aplikací.

3. Tovární reset

   - Stiskněte funkční tlačítko čtyřikrát rychle, podržte ho popáté, dokud zařízení nevydá tón, uvolněte tlačítko a tovární reset je dokončen. Zařízení může být poté spárováno s novým účtem.

4. Vypnutí

   - Když je zařízení zapnuté, stiskněte a podržte funkční tlačítko, dokud zařízení nevydá výzvu, a zařízení se vypne.

 Vlastnosti produktu

1. Najdi zařízení

   - Klepněte na tlačítko "Přehrát zvuk" v aplikaci Najdi, aby zařízení zazvonilo a uživatelé ho mohli snadno najít podle zvuku.

2. Historie polohy

   - Reálná poloha.

3. Připomínka ztracených položek

   - Když jsou vaše položky a telefon mimo bezdrátový dosah, telefon zobrazí vyskakovací okno.

4. Ztracený režim

   - Pokud je zařízení ztraceno, můžete to deklarovat v aplikaci. Když jiný uživatel aplikace vstoupí do dosahu bezdrátového připojení ztraceného zařízení a otevře aplikaci, obdržíte aktuální polohu zařízení v aplikaci.

5. Správa více zařízení

   - Za normálních okolností může být mobilní telefon spárován až s 16 zařízeními.

6. Zabránění škodlivému sledování

Pokud vás sleduje zařízení někoho jiného, iPhone vás na to upozorní.

 

**Důležité bezpečnostní poznámky:**

- Uchovávejte baterii mimo dosah dětí. Nepolykejte baterii, a pokud je spolknuta nebo vnikne do těla, okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc. Polknutí baterie může způsobit vážné zranění nebo smrt do dvou hodin. Pokud již zařízení nepoužíváte, vyjměte baterii a uchovávejte ji mimo dosah dětí. Nepolykejte baterii, hrozí nebezpečí chemických popálenin.

- Používejte zařízení opatrně. Obsahuje vysoce citlivé elektronické součástky (včetně baterií), které mohou být poškozeny nebo způsobit poškození uživatelům, pokud je zařízení upuštěno, prasklé, propíchnuté, stlačené, deformované nebo vystavené vysokým teplotám, kapalinám nebo průmyslovým chemikáliím. Nepoužívejte zařízení, pokud je poškozené.

**Rušení lékařských zařízení**

Zařízení obsahuje některé součástky a rádia, které generují elektromagnetická pole. Tato zařízení a některé další elektronické vybavení mohou způsobit rušení lékařských zařízení. Pokud používáte jakékoli lékařské zařízení, konzultujte s vaším lékařem a výrobcem lékařského zařízení konkrétní pokyny pro zařízení. Pokud máte nainstalovaný kardiostimulátor, defibrilátor nebo jiné implantované lékařské zařízení, nepoužívejte toto zařízení.

**Elektrostatické výboje**

V oblastech se suchým vzduchem může být pravděpodobnost statické elektřiny vyšší. Aby se minimalizovalo riziko elektrostatického výboje, nepoužívejte zařízení v extrémně suchém prostředí nebo při elektrostatickém vybíjení.

**Důležité provozní informace**

Častým používáním dochází k blednutí materiálu zařízení. Pro čištění použijte měkký, nevláknitý suchý hadřík. Nepoužívejte žádné čisticí prostředky, protože mohou poškodit povrch nebo zařízení. Pružiny kovových příchytek jsou vystaveny stříbrným částicím, které mohou oxidovat a způsobit vyblednutí. Nevystavujte zařízení nadměrné vlhkosti a vyhněte se aerosolovým sprejům, rozpouštědlům nebo abrazivním čisticím prostředkům.

 

**Často kladené otázky**

1. **Kdy může být zařízení lokalizováno jiným iPhonem?**

   Když je zařízení odpojeno od zařízení uživatele (iPhone) po určitou dobu, servery Apple umožňují najít zařízení, když jiný iPhone dokáže zachytit polohu zařízení.

2. **Jak zjistím, zda je zařízení zapnuté?**

   Prosím dvakrát klikněte na tlačítko zařízení. Pokud zařízení vydá zvuk, znamená to, že je zapnuto.

3. **Jak zabránit škodlivému sledování?**

   Pokud si myslíte, že vás někdo sleduje pomocí zařízení, když je zapnuto, můžete na iPhonu v aplikaci Najít nastavit upozornění.

4. **Co dělat, pokud nemáte Apple zařízení a někdo jiný ztratil zařízení Apple?**

   Pokud nemáte Apple zařízení a někdo jiný ztratil své Apple zařízení, můžete stále pomoci vrátit zařízení vlastníkovi. Zeptejte se osoby, která zařízení našla, zda si může stáhnout aplikaci Najít na iPhone, iPad nebo iPod touch.

5. **Jak dlouho je historie lokalizace uložena?**

   Servery Apple uchovávají historii lokalizace zařízení po dobu 24 hodin. Po uplynutí této doby se historie automaticky smaže. Pokud zařízení zapnete a znovu použijete, historie se začne nahrávat od začátku.

6. **Jak vyměnit baterii zařízení?**

   Pokud baterie dojde, otevřete kryt zařízení, vyjměte starou baterii a vložte novou baterii typu CR2032. Prosím dodržujte správnou polaritu.

7. **Co dělat, pokud se zařízení ztratí?**

   Pokud se zařízení ztratí, můžete ho v aplikaci Najít uvést do ztraceného režimu, zobrazit zprávu a kontaktní informace pro kohokoli, kdo zařízení najde. Síť Najít je šifrovaná a anonymní, takže nikdo, dokonce ani Apple, nemůže vidět umístění vaší položky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky a náramky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.3 kg
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×