💥 končí Blesková sleva 300 Kč + ZDARMA bezdrátová sluchátka k iPhonu /iPad /Mac + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Návod pro bezdrátová sluchátka IOS/Android Bluetooth bílá

Bezdrátová sluchátka IOS/Android Bluetooth 

 

Snímek obrazovky 2019-04-10 v 21.06.07 1

 

Technické údaje:

TWS (True Wireless Stereo) sluchátka jsou navržena skutečně bezdrátově, levé i pravé je připojeno na vlastní stereo kanál pomocí funkce Bluetooth a je možno je používat buď jednotlivě, nebo jako pár.

 

Verze Bluetooth

V 4.2 + EDR (obě sluchátka), velmi nízká spotřeba

Bluetooth režimy

A2DP1.3/HFP1.6/HSP1.2/AVRCP1.6/D11.3

Frekvence Bluetooth

2,4 GHz

Dosah Bluetooth

10 m (bez jakýchkoliv překážek)

Kapacita baterií

Sluchátko: 60 mAh (nabíjecí Li-Ion) baterie) Dobíjecí pouzdro: 500 mAh

Doba činnosti

Režim jednoho sluchátka: 3-4 hodiny Režim stereofonního páru: 2-3 hodiny

Pohotovostní režim (Standby)

Režim jednoho sluchátka: 100 hodiny Režim stereofonního páru: 60 hodiny

 

 

Připojení k mobilnímu telefonu:

I. Spárování s jedním sluchátkem: dlouze stiskněte funkční tlačítko. Až LED začně střídavě blikat červeně a modře. Potom zapněte funkci Bluetooth na svém zdroji zvuku (obykle mobilním telefonu) a zvolte ze seznamu bluetooth zařízení "i7tws". Po připojení Vás upozorní hlasová hláška "connected" (připojeno). Nyní můžete poslouchat hudbu a uskutečnnit telefonní hovory (pokud to umožňuje zdroj vašeho zvuku)

II. Spárování s oběma sluchátky:

 1.Na obou sluchátkách stiskněte funkční tlačítka zároveň do té doby než LED bude střídavě blikat červeně a modře.
 2.Pak dlouze stiskněte jakékoliv funkční tlačítko, abyste přešli do režimu spárování, v něm Vás měl upozorní hlas "connected" (připojeno).
 3.Poté zapněte funkci Bluetooth na svém zdroji zvuku a zvolte ze seznamu "i7tws", poté bude LED blikat pomalu modře. Spárování bylo úspěšné.
 4.Při telefonním hovoru by mělo fungovat pouze jedeno sluchátko, ale funkční tlačítka pro zapnutí/vypnutí/přehrávání/pauzu fungují obě.

 

Používání:

1. Telefonování

Ověřte si, zda jste připojen na svůj mobil, pokud ano, tak můžete telefonovat. Pokud telefonujete, funguje pouze jedno sluchátko. V případě příchozího hovoru bude vysílat telefonní číslo volajícího. Jedním stisknutím funkčního tlačítka přijmete příchozí hovor, dvojím stisknutím jej odmítnete. Pokud jsou sluchátka v režimu poslechu hudby, můžete vytočit telefonní číslo posledního účastníka hovoru dvojím rychlým stisknutím funkčního tlačítka.

2. Poslech hudby

Ověřte si, zda jste připojen na svůj mobil, pokud ano, tak můžete poslouchat hudbu z vašeho seznamu. Krátkým stisknutím funkčního tlačítka přehrávání hudby přerušíte, opětným stisknutím budete v poslechu hudby pokračovat.

3. Vypnutí

Dlouhým stisknutím funkčního tlačítka (červená LED přestane svítit) přejdou sluchátka do stavu vypnuto. Sluchátka přejdou do stavu vypnuto i automaticky a to v případě, že dojde na delší dobu než 5 minut ke ztrátě kontaktu s vaším Bluetooth zdrojem zvuku. Není třeba se obávat vybití baterií.

4. Nabíjení

Pokud jsou baterie slabé, ozve se varovný zvuk a LED červeně bliká. Zasuňte sluchátka do dobíjecího pouzdra, k němu připojte micro USB kabel (je součástí dodávky) a ten připojte k nabíječce 5 V (ta součástí dodávky není). Pokud připojíte nabíjení, LED bude svítit červeně. Při plném nabití bude svítit modře. Pokud jsou sluchátka zapnutá, tak před nabíjením se musí vypnout.

5. Změna jazyka

Pokud při spárování sluchátek LED střídavě bliká červeně a modře, dlouhým stisknutím funkční tlačítko můžete přepnout z čínštiny na angličtinu (ozve se "English mode" = režim angličtina).

Nejprodávanější

3 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×