💥 končí Blesková sleva 300 Kč + ZDARMA bezdrátová sluchátka k iPhonu /iPad /Mac + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

VRÁCENÍ

 

KROK 1

iPhone musí být odhlášený z iCloud a být v továrním nastavení, návod na odhlášení z iCloud najdete ZDE: https://www.pouziteiphony.cz/jak-odhlasit-iphone-z-icloudu-pred-darovanim--prodejem/

iPhone nebo jiné zboží opatrně zabalte nejlépe do originálního balení, ve kterém jste je obdrželi. Vezměte prosím na vědomí, že produkt by měl být vrácen v původním stavu včetně všech doplňků a dárků.

 

KROK 2

Vyplňte a vytiskněte formulář pro Odstoupení od kupní smlouvy Fomulář ZDE

Vyplňujte pozorně, abychom mohli zpracovat Váše zboží rychle a bez problémů hned po obdržení. Vložte jej do balíku.

 

KROK 3

Pečlivě zabalený balík zaneste na poštu (doporučujeme Českou poštu nebo PPL)  a odešlete nám ho zpět na adresu:

www.PouziteiPhony.cz

Mgr. Martina Vilišová

Těšice 11

696 19  Mikulčice

 

KROK 4

Česká republika

Pokud je to možné, obstarejte si prosím poštovní doklad od zvolené přepravní společnosti, aby celý proces proběhl hladce.

Důležité: Prosíme Vás, vrácené zboží určitě nezasílejte na dobírku. Taková zásilka bude odmítnuta a vrácená zpět na Vaší   adresu.

 *Použitá metoda balení a přepravy musí být bezpečná. Nepřebíráme zodpovědnost za produkty, které byly během cesty k nám zničeny nebo ztraceny.

 

KROK 5

Dejte tomu čas.
Přeprava a zpracování vrácené zásilky může trvat až 10 pracovních dnů

 

KROK 6

Jakmile obdržíme a zkontrolujeme Váš balíček, budeme Vás kontaktovat prostřednictvím e-mailu a poté proběhne vrácení Vašich peněz.

Vezměte prosím na vědomí, že transakce může trvat 2 - 5 pracovních dnů. Délka zpracování závisí na způsobu platby, typu účtu a podmínkách Vaší banky.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×