💥 AKCE 13.7. zdarma chytré hodinky do vyprodání + 300 Kč SLEVA + 2. kabel + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Výkup

     Vykoupíme Váš iPhone za nejvyšší možnou cenu

       Podmínky výkupu:

Vykupujeme iPhone 100% funkční, ale i s poškozeními např. prasklý displej atp. 

 

Postup:

 

  1. Prohlídněte si orientační Ceník výkupu iPhonů >
  2. Vyplňte prosím online formulář Výkup viz. níže, po vyplnění Vám pošleme  do emailu štítek na dopravu ZDARMA (PPL Parcel Shop)
  3. iPhone pečlivě zabalte, nalepte na něj štítek pro dopravu zdarma (v případě PPL Parcel Shop stačí jen ukázat štítek na displeji telefonu)
  4. Zaneste iPhone na kteroukoliv pobočku Zásilkovny (doprava ZDARMA) nebo ParcelShopu nebo GLS ParcelShopou nebo si předejte dopravci PPL/GLS
  5. Přijetí iPhonu k nám můžete sledovat podle sledovacího čísla 
  6. Po jeho prohlídce (1-3 dny obvykle*) a na základě fyzického vzhledu + testu na 60 funkcí + stavu baterie Vám nabídneme cenu, v případě Vašeho schválení do obykle 1-5 pracovních dní** poukážeme na Váš účet nebo odečteme z ceny Vámi zakoupeného iPhonu na našem eshopu. V případě nesouhlasu zasíláme obratem zpět. 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

*,** v komplikovanějších případech např. při poškození desky, diagnostické poruchy atp. může být lhůta na otestováni jednoho cyklu testování až 90 dní. Výkupní ceny jsou orientační, cenu ovlivňuje zda je iPhone v záruce , zda je Apple podporovaný, zda obsahuje kompatibilní díly, je-li součástí originální krabička, nepoužité originální příslušenství. Testy jsou prováděny 2x, 1. před stanovením ceny a po odsouhlasení cen, kdy může být výkup odmítnut. Proplacení výkupní ceny je obykle do 1-5 pracovních dní, maximálně 60 dní. Vykupující si stanovuje právo i bez důvodu  kdykoliv (i po odsouhlasení ceny) výkup zrušit a vrátit zboží zpět (zejména např. v případě zjištění zámku iCloud, pochybnostech o původu zboží,...)

 

 

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×