💥 Poslední kusy - blesková sleva 500 Kč 💥 + ZDARMA bezdrátová sluchátka k iPhonu /iPad /Mac + ZDARMA záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

iPhone nereaguje - vynucené vypnutí nebo restart

Vynucený restart iPhonu

Pokud iPhone nereaguje a nedaří se vám ho vypnout a zapnout, zkuste ho nuceně restartovat.

Poznámka: Postup vynuceného restartování iPhonu závisí na konkrétním modelu. Chcete‑li zjistit, který model iPhonu používáte, přečtěte si článek podpory Apple Určení modelu iPhonu.

Pokud se vám iPhone tímto postupem nepodaří restartovat, přečtěte si článek podpory Apple Když se iPhone nezapne nebo nereaguje. V případě, že iPhone ani po restartu nepracuje podle očekávání, navštivte webové stránky podpory pro iPhone.

Vynucení restartu na iPhonu s Face ID:

Chcete‑li vynutit restart iPhonu X, XS, XR nebo některého z iPhonů modelových řad 11, 12 a 13, postupujte takto:

Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte.

Obrázek modelu iPhonu bez tlačítka plochy ležícího displejem nahoru. Na levé straně zařízení jsou vidět tlačítka zvýšení a snížení hlasitosti a na pravé straně postranní tlačítko.

Vynucené restartování iPhonu 8 nebo SE 2. generace a novějších

Stiskněte a ihned pusťte tlačítko zvýšení hlasitosti, pak stiskněte a ihned pusťte tlačítko snížení hlasitosti a potom stiskněte a podržte postranní tlačítko. Když se na displeji objeví logo Apple, tlačítko pusťte.

Obrázek modelu iPhonu s tlačítkem plochy ležícího displejem nahoru. Na levé straně zařízení jsou vidět tlačítka zvýšení a snížení hlasitosti a na pravé straně postranní tlačítko.

Vynucené restartování iPhonu 7

Stiskněte a podržte zároveň tlačítko snížení hlasitosti a tlačítko spánku. Když se na displeji objeví logo Apple, obě tlačítka pusťte.

Obrázek iPhonu 7 ležícího displejem vzhůru. Na levé straně zařízení je vidět tlačítko snížení hlasitosti a na pravé straně tlačítko spánku.

Vynucené restartování iPhonu 6s nebo SE 1. generace

Stiskněte a podržte zároveň tlačítko spánku a tlačítko plochy. Když se na displeji objeví logo Apple, obě tlačítka pusťte.

Obrázky dvou různých modelů iPhonu ležících displejem vzhůru. Na obou modelech je vidět tlačítko plochy u dolního okraje zařízení. U modelu vlevo je vyobrazené tlačítko spánku na pravé straně zařízení poblíž horního okraje, zatímco u modelu vpravo se totéž tlačítko nachází na horní straně zařízení poblíž pravého okraje.
 

Nejprodávanější

7 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×