💥 končí Blesková sleva 300 Kč + ZDARMA bezdrátová sluchátka k iPhonu /iPad /Mac + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Přenos fotek z iPhonu do Macu

Import do Macu

Aplikaci Fotky můžete použít k importování fotek z iPhonu, iPadu nebo iPodu touch do Macu bez použití Knihovny fotografií na iCloudu. Tento postup lze použít i k importu obrázků z digitálních fotoaparátů nebo SD karet. 

  1. Zkontrolujte, že máte v Macu nejnovější verzi iTunes. Import fotek do Macu vyžaduje iTunes 12.5.1 nebo novější.
  2. Připojte iPhone, iPad, iPod touch nebo digitální fotoaparát k Macu pomocí USB kabelu. Pokud používáte SD kartu, vložte ji do čtečky SD karet ve vašem Macu, nebo ji připojte přes externí čtečku karet.
  3. iOS zařízení budete možná muset odemknout přístupovým kódem. Na iOS zařízení se také může zobrazit výzva k potvrzení, že připojenému počítači důvěřujete. Pokračujte klepnutím na Důvěřovat.
  4. Na Macu se automaticky otevře aplikace Fotky. Pokud se neotevře sama, otevřete ji.
  5. Objeví se aplikace Fotky s obrazovkou Importovat, na které uvidíte fotky a videa z připojeného zařízení. Pokud se obrazovka Importovat neobjeví automaticky, klikněte navrchu aplikace Fotky na panel Importovat anebo na název zařízení na bočním panelu.
  6. Chcete-li importovat jen vybrané fotky, klikněte na požadované položky a pak na tlačítko Importovat vybrané. Chcete-li importovat všechny nové fotky, klikněte na Importovat všechny nové fotografie.

Nejprodávanější

3 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×