💥 Poslední kusy - blesková sleva 300 Kč 💥 + ZDARMA bezdrátová nabíječka k iPhonu /iPad /Mac + ZDARMA záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Přenos dat z Androidu do iPhonu

Přechod z Androidu na iPhone, iPad nebo iPod touch

Jste připraveni přejít na iOS? Stáhněte si aplikaci Přechod na iOS, která vám pomůže s přechodem ze zařízení s Androidem na nový iPhone, iPad nebo iPod touch.

 

 

obrazovky aplikace Přechod na iOS na iPhonu a Androidu

Než začnete

  • Na zařízení s Androidem zkontrolujte, jestli máte zapnutou Wi-Fi. 
  • Připojte svoje nové iOS zařízení i zařízení s Androidem k napájení.
  • Přesvědčte se, že se přenášený obsah včetně obsahu z externí Micro SD karty do nového iOS zařízení vejde.
  • Pokud chcete přenést i záložky z Chromu, aktualizujte Chrome na zařízení s Androidem na nejnovější verzi.

 

Klepněte na Přenést data z Androidu

Při nastavování nového iOS zařízení najděte obrazovku Aplikace a data. Potom klepněte na Přenést data z Androidu. (Pokud už jste nastavení dokončili, budete iOS zařízení muset vymazat a začít znova. Jestli ho nechcete mazat, můžete obsah přenést ručně.)

 

 
Obrazovka Aplikace a data na iPhonu

Otevřete aplikaci Přechod na iOS

Na zařízení s Androidem otevřete aplikaci Přechod na iOS a klepněte na Pokračovat. Zobrazí se smluvní podmínky, které si přečtěte. Pokračujte klepnutím na Souhlasím a potom v pravém horním rohu obrazovky Najděte kód klepněte na Další.

 

 

Počkejte na kód

Na iOS zařízení klepněte na obrazovce Přechod z Androidu na Pokračovat. Počkejte, než se objeví deseticiferný nebo šesticiferný kód. Pokud se na zařízení s Androidem zobrazí upozornění, že máte slabé připojení k internetu, ignorujte ho.

 
obrazovka aplikace Přechod na iOS na iPhonu s kódem

Zadejte kód

Na zařízení s Androidem zadejte kód. Počkejte, než se zobrazí obrazovka Přenos dat. 

 

 

Vyberte obsah a počkejte

Na zařízení s Androidem vyberte obsah, který chcete přenést, a klepněte na Další. Potom nechte obě zařízení být – i kdyby ukazatel průběhu na Androidu ukazoval, že je vše hotovo – a počkejte, než ukazatel průběhu na iOS zařízení doběhne do konce. Celý přenos může nějakou dobu trvat. Záleží na tom, kolik dat přesouváte.

Přenesou se vaše kontakty, historie zpráv, fotky a videa, webové záložky, mailové účty a kalendáře. Kromě toho se přenesou i některé bezplatné aplikace, které jsou dostupné v Google Play i v App Storu. Až přenos skončí, můžete si všechny bezplatné aplikace dostupné v obou obchodech stáhnout z App Storu.

 

 

Nastavte si iOS zařízení

Až ukazatel průběhu na iOS zařízení doběhne do konce, klepněte na zařízení s Androidem na Hotovo. Potom na iOS zařízení klepněte na Pokračovat a podle pokynů na obrazovce dokončete nastavení iOS zařízení.

 

 

Dokončení

Ujistěte se, že se přenesl všechen obsah. Hudbu, knihy a PDF dokumenty je nutné přenést ručně.

Chybí vám aplikace, které jste měli na zařízení s Androidem? Na iOS zařízení si je stáhněte z App Storu.

 

 

Pokud s přenosem dat potřebujete pomoct

Pokud při přesouvání obsahu narazíte na nějaký problém, můžete zkontrolovat pár věcí:

  • Nezapomeňte, že obě zařízení musíte nechat být, dokud celý proces neskončí. Například na zařízení s Androidem by měla aplikace Přechod na iOS zůstat celou dobu na obrazovce. Pokud ještě před dokončením přenosu začnete na Androidu používat jinou aplikaci nebo vám někdo zavolá, obsah se nepřenese.
  • Na zařízení s Androidem vypněte všechny aplikace a nastavení, které by mohly ovlivňovat Wi-Fi připojení, například Sprint Connections Optimizer nebo Smart Network Switch. Potom v Nastaveních najděte Wi-Fi, podržte prst na každé známé síti a dejte ji ignorovat. Potom zkuste data přenést znova.
  • Restartujte obě zařízení a zkuste to znova.
  • Na zařízení s Androidem vypněte připojení přes mobilní data. Potom zkuste data přenést znova.

Další pomoc s přenosem dat

Nejprodávanější

7 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX

×