💥 AKCE 21.7. zdarma chytré hodinky do vyprodání + 300 Kč SLEVA + podvodní pouzdro + záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Baterie 100% I iPhone 8

899 Kč
✓ skladem
Možnosti doručení

Chci 100% baterii. Doba dodání telefonu se 100% baterií se může prodloužit o 1-2 dny.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chci 100% baterii. Doba dodání telefonu se 100% baterií se může prodloužit o 1-2 dny.

Výměna baterie obvykle stojí až 2500 Kč v autorizovaném servisu.

Apple samozřejmě baterie nevyrábí a nechává si je vyrábět u třetí strany.

U nás stojí výměna baterie až o 50% méně než v autorizovaném servisu. Používáme kvalitní baterie.

Výhodou je tedy velká úspora oproti baterii od výrobce.

Nevýhodou je softwarové hlášení v nastavení iPhonu o neoriginální baterii a nemožnost sledovat její kondici, které nemá na funkčnost iPhonu žádný vliv.

Důvod výrobce pro toto hlášení (které nemá vliv na funkčnost iPhonu) může být obava z použití nekvalitních baterií, což dává smysl, ale u běžné elektroniky i daleko dražších výrobků jako např. auta, výrobci obvykle takovou hlášku nepoužívají.

Stav nabití baterie se samozřejmě zobrazuje.

Kondice nemusí být hlavní znakem, v jakém stavu baterie je.

Nejjednodušší způsob je nechat telefon přes noc nabít a celý den používat, pokud nevydrží očekávanou dobu, je čas opět na výměnu. (baterie vydrží cca 1-3 roky).

Evropská unie pracuje usilovně na legislativních návrzích, kdy by měli výrobci umožnit výměny baterií i dalších běžných dílů za kompatibilní, aby zákazník měl volbu a mohl případně ušetřit či si opravit zařízení sám.

P.S. pokud bychom to přirovnali k autu, je to jako kdyby si zákazník koupil např. Škodovku za 1 mil. Kč a po skončení životnosti baterie byl nucen si koupit baterii zn. Škoda za 6000 Kč a nemohl si koupit stejně kvalitní baterii např. zn. Bosch za 3000 Kč.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×