💥 Poslední kusy - blesková sleva 300 Kč 💥 + ZDARMA bezdrátová nabíječka k iPhonu /iPad /Mac + ZDARMA záruka 3 roky (v ceně 1999 Kč) + splátky 0%

Zobrazování cen

Zobrazování cen u produktů

 

Zaváděcí cena:

Tuto cenu doporučuje nebo byla platná v den uvedení produktu na trh dodavatelem produktu.

Jedná se o cenu, kterou nám doporučuje dodavatel jako konečnou cenu zboží. Dodavatelem může být například výrobce či distributor zboží. Informace o cenách se snažíme co nejčastěji aktualizovat. Děláme to minimálně jednou ročně, aby údaje o doporučené maloobchodní ceně byly vždy aktuální.

Cena doporučená dodavatelem a přepočtená z cizí měny. 

Jedná se o cenu, kterou nám doporučuje dodavatel jako konečnou cenu zboží. Dodavatelem může být například výrobce či distributor zboží. Informace o cenách se snažíme co nejčastěji aktualizovat. Děláme to minimálně jednou ročně, aby údaje o doporučené maloobchodní ceně byly aktuální. Tato cena je přepočtena z jiné měny některého z členských států EU nebo z jiné měny třetích zemí dle kurzu platného v den aktualizace.

Maximální cena:

Je cena za kterou jsme produkt prodávali v posledních dvou letech. 

Jedná se o maximální cenu, na kterou se produkt na Notinu vyšplhal v posledních dvou letech. Pro naše zákazníky je to užitečný referenční ukazatel, kterým je chráníme před klamavými nebo uměle vyvolanými akcemi. 

V případech, kdy zobrazujeme cenu doporučenou dodavatelem, cenu doporučenou dodavatelem a přepočtenou z cizí meny nebo maximální cenu, za kterou jsme produkt prodávali v posledních dvou letech, zobrazujeme také % rozdíl oproti ceně aktuální, který označujeme jako výhodu při koupi produktu.

Nejnižší cena + SLEVA

Cena, za kterou se produkt prodával v posledním měsíci. 

Jedná se o nejnižší možnou cenu, za kterou jste daný produkt mohli zakoupit na PouziteiPhony v posledních 30 dnech před zahájením akce/výprodeje. Produkt, u kterého tuto cenu zobrazujeme, mohl být zároveň v předchozím období zařazen do kampaně, při které byl uplatňován slevový voucher.

×

Splátková kalkulačka ESSOX

×